Najpopularniejsze programy do tworzenia Logo

By | 30 sierpnia 2016

Logo jest nieodłącznym  elementem systemu identyfikacji wizualnej naszej firmy. Zatem nie trzeba nikomu tłumaczyć ,jak istotnym jest aby nasze logo było dobrze zaprojektowane ,łatwe w odbiorze i zapadające w pamięć.

Jeśli kogoś nie stać na pomoc specjalisty w materii tworzenia logo bądź sam chce spróbować własnych sił zapewne zastanawia się jakiego programu użyć w tym celu tak aby uzyskać logo a nie rwać włosów z głowy ze zdenerwowania. Ten  tekst pokrótce przybliży najpopularniejsze programy służące do projektowania logo jest zarazem drugą częścią dlatego numeracja opisanych programów zaczyna się od nr 4.

4)Sothink Logo Maker – SLM oferuje nam interfejs zbliżony wyglądem do tych znanych z pakietów produktów office. Program ten daje nam możliwość przelania własnej inwencji na ekran komputera od podstaw bądź z wykorzystaniem gotowych szablonów. Bardzo ciekawą a zarazem przydatną jest funkcja inteligentnego kolorowania. Wybór odcienia logo należy do nas natomiast program samoistnie podpowiada nam jakie palety barw będą się dobrze komponować z wybranym przez nas tłem.

5)Laughingbird – sam program pozwala nam na szybką pracę. Tak jak poprzednicy oferuje sporą ilość szablonów i obiektów , na których możemy pracować ,Mimo wszystko jest jednak uboższy niż inne programy wymienione przeze mnie co w efekcie daje nam okrojona możliwość personalizacji tworzonego przez nas logo. Jenak duży plus za łatwość obsługi i szybkość z jaką można na tym programie pracować.

6)LogoYes -Kreator tworzenia jest bardzo prosty i szybki ale jednocześnie bardzo ubogi w możliwości konfiguracji. Wybieramy jeden z gotowych wzorów, następnie możemy do niego dobrać kolor i go obrócić. Jeśli chcemy, dodajemy tekst. I na tym koniec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *